Naprawa pralek WarszawaNaprawa pralek w Warszawie, to jedna z naszych specjalności, jeżeli pralka przestała działać w najmniej oczekiwanej chwili. Zadzwoń do nas, na pewno zaradzimy twoim problemom i w mgnieniu oka naprawimy zepsute urządzenie. Usuwamy w pralkach uszkodzenia mechaniczne, elektryczne oraz elektroniczne. Naprawiamy wszystkie urządzenia dostępne na polskim rynku AGD. Naprawiając pralki używamy oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. Służymy doradztwem w sprawie doboru urządzenia do twoich potrzeb. Na terenie Warszawy i okolic dojazd do klienta i diagnoza gratis. Warunkiem gratisu jest to że klient decyduje się na naszą usługę naprawy w innym przypadku koszt to 100zł.

 Naprawa pralek Warszawa

POLECANY NASZE USŁUGI W ZAKRESIE:

-Naprawa pralek wolnostojących Warszawa
-Naprawa pralek do zabudowy Warszawa
-Naprawa pralko-suszarek Warszawa

Zalety naszych usług to:

 • Krótkie terminy realizacji zleceń
 • Konkurencyjne ceny
 • Markowe części do naprawy uszkodzeń
 • Na terenie Warszawy dojazd gratis
 • Gwarancja na części używane podczas naprawy
 • Legalna firma
 • Wystawiamy faktury
 • Naprawa pralki u klienta

Zadzwoń i umów się na naprawę tel. 22 644 56 78

Naprawa pralki następujących producentów:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi.

Nasz rejon działania to Warszawa i okolice:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola, Żoliborz. Okolice Warszawy to:

Naprawa pralek Warszawa. MAPA

Najczęściej wykonywane naprawy w pralkach to:


Wymiana grzałki (przebicie lub spalenie)
Wymiana pompy spustowej
Wymiana pompy tłoczącej niektóre modele
Wymiana bębna


Naprawa lub wymiana programatora
Naprawa lub wymiana hydrostatu
Wymiana łożysk (łozyskowanie)
Wymiana filtra pompy


Podłączenie pralki do instalacji
Wymiana lub naprawa blokady drzwiczek
Wymiana fartucha
Wymiana kondensatora filtrującego


Zgłoszenie naprawy uszkodzonej pralki

Zgłaszając naprawę należy podać markę oraz dokładną nazwę modelu pralki oraz rok produkcji. Idealnym rozwiązaniem jest podanie numeru serwisowego pralki, znajdującego się na drzwiczkach wsadowych lub na etykiecie z tyłu obudowy.

Obserwować urządzenie w celu ustalenia kiedy usterka się ujawnia, i czy są objawy zapachowe lub dźwiękowe. Wszystkie te dane pozwolą nam ustalić przybliżony rodzaj usterki oraz orientacyjny koszt naprawy.

Krótka historia pralki:

Pralka- mechaniczne urządzenie służące do prania odzieży. Pierwsza pralka została zbudowana przez Amerykanina Jamesa Kinga w roku 1851. Jej działanie oparte było na wykorzystaniu pary, a zasada jej działania znacznie odbiegała od naśladowania prania ręcznego.

Pierwsze pralki napędzane energią elektryczną zaczęto konstruować ok.1899 roku. Jedną z pierwszych taki konstrukcji była pralka z bębnem z polakierowanego drewna, zbudowana w 1907 roku przez Alvę Fishera. Przez następnych kilka lat ta pralka była udoskonalana poprzez poziome lub pionowe ustawienie bębna, zmianę szybkości obrotów, itp.
W Polsce przez wiele lat popularna była pralka Frania. Z czasem pralki półautomatyczne zostały wyparte przez automatyczne. Skonstruowana w 1934 roku pralka sama utrzymywała stałą temperaturę wody, dozowała proszek i płukała. W 1937 roku w USA zbudowano pierwszą programowaną pralkę automatyczną – wykonującą takie czynności jak: pranie, płukanie i odwirowanie oraz czasowe zaprogramowanie czynności, ustawienia temperatury wody czy szybkości obrotów.

W Polsce pierwszą pralką automatyczną była produkowana od lat siedemdziesiątych przez „Zakłady Zmechanizowanego Sprzętu Domowego „Polar” we Wrocławiu pralka: Polar PS 663 Bio „Superautomat”.

Obecne produkowane pralki automatyczne zużywają znacznie mniej wody i energii elektrycznej niż modele z XX wieku, zachowując przy tym jakość prania. Przepisy zobowiązują producentów do dołączania etykiet energetycznych informujących o zużyciu energii.

Po włożeniu odzieży do pralki, dodaniu detergentu i rozpoczęciu programu, pralka wykonuje z reguły kilka funkcji:

 • pranie wstępne – po uruchomieniu tej funkcji pralka rozpoczyna pranie dla rzeczy bardzo zabrudzonych trwa około 15 minut z temperaturą do 30 °C lub na zimno.
 • pranie główne – to pranie normalne, piorące z temperaturą do 90 °C (w zależności od ustawień i opcji). Po tym cyklu następuje wirowanie pośrednie z niskimi obrotami (na programach delikatnych nie wykonuje wcale).
 • płukanie – cykl który wypłukuje resztki detergentu z odzieży piorący w zimnej wodzie. Po tej funkcji następuje wirowanie pośrednie. Na programie Bawełna płukanie jest wykonywane domyślnie 3 razy + dodatkowe płukanie 4 razy (razem ze zmiękczaniem).
 • wirowanie – ostatnie wirowanie z najwyższymi możliwymi obrotami dla danego programu (ten cykl można wyłączyć).

Źródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Pralka

Nasze inne usługi AGD w Warszawie