Naprawa piekarników Warszawa


Naprawa piekarników WarszawaSpecjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych i gazowych producentów polskich i zagranicznych. Naprawiamy uszkodzenia elektroniczne, elektryczne i mechaniczne. Służymy również pomocą w zakresie doradztwa i doboru sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawie piekarników gwarantuje Państwu fachowe i rzetelne wykonanie usługi przy zachowaniu rozsądnych i przystępnych cen.

Zalety naszych usług to:

  • Krótkie terminy realizacji zleceń
  • Konkurencyjne ceny
  • Na terenie Warszawy dojazd gratis
  • Naprawa piekarnika u klienta
  • Gwarancja na części używane podczas naprawy
  • Oryginalne części lub markowe zamienniki
  • Legalna firma
  • Wystawiamy faktury

Zadzwoń i umów się z fachowcem tel. 22 644 56 78

Naprawiamy piekarniki większości producentów:

Amica, AEG, Electrolux, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Smeg, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi.

Rejon naszego działania którym objęty jest dojazd gratis to:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola, Żoliborz.

Naprawa piekarników Warszawa. MAPA

Najczęstsze usługi podczas naprawy piekarników:

Wymiana zaworów gazowych
Wymiana żarówki
Wymiana gałek drzwi
Wymiana dysz

Wymiana grzałek
Wymiana termostatu
Wymiana elektroniki sterującej

Zgłoszenie naprawy piekarnika.

Zgłaszając naprawę piekarnika prosimy o dokładne podanie danych dotyczących, marki i modelu urządzenia i jeżeli jest to możliwe, podanie kodu serwisowego znajdujący się na etykiecie produktu umieszczonej na obudowie.
Dokładne opisanie objawów uszkodzenia oraz podanie czasu od jakiego są widoczne, również ułatwią wstępne określenie rodzaju uszkodzenia oraz orientacyjny kosztu naprawy. Im szybciej zgłosisz awarię do serwisu tym mniejszy będzie koszt naprawy. Zwlekanie ze zgłoszeniem i używanie uszkodzonego piekarnika często prowadzi do rozleglejszych awarii, co wiąże się z większymi kosztami, a niekiedy z wymianą sprzętu.

Nasze inne usługi AGD w Warszawie