Naprawa lodówek Warszawa


Naprawa lodówek w Warszawie, to jedna z istotniejszych usług jakie mamy w swojej ofercie.  Lodówka wbrew pozorom to bardzo ważne urządzenie w gospodarstwie domowym, ale dla większości użytkowników jest nieistotne dopóki nie ulegnie awarii. Uszkodzenie lodówki to bardzo uciążliwa sytuacja dla domowników, ponieważ pojawiają się problemy z przechowywaniem żywności, która ulega zepsuciu. Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy w możliwie krótkim czasie i naprawimy twoją lodówkę. Lodówki naprawiamy od wielu lat i nabyte w tym czasie doświadczenie, jest gwarancją że usługę wykonamy rzetelnie i terminowo. Dokonując napraw używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych, zazwyczaj oryginalnych.

Zalety naszych usług to:

  • Krótkie terminy realizacji zleceń
  • Konkurencyjne ceny
  • Na terenie Warszawy dojazd gratis
  • Gwarancja na części używane podczas naprawy
  • Oryginalne części lub markowe zamienniki
  • Legalna firma
  • Wystawiamy faktury

Zadzwoń i umów się z fachowcem tel. 22 644 56 78

Naprawiamy lodówki większości producentów między innymi:

Amica, AEG, Electrolux, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Smeg, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi.

Rejon naszego działania którym objęty jest dojazd gratis to:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola, Żoliborz.

Naprawa lodówek Warszawa. MAPA

Najczęstsze usługi podczas naprawy lodówek:

Wymiana uszczelki drzwiczek
Wymiana żarówki
Wymiana czujnika otwartych drzwi


Napełnianie agregatu czynnikiem
Wymiana termostatu
Wymiana elektroniki sterującej


Zgłoszenie naprawy lodówki.

Zgłaszając naprawę prosimy podać fachowcowi dokładne dane, markę i model urządzenia i jeżeli jest to możliwe kod serwisowy znajdujący się na etykiecie produktu umieszczonej z tyłu urządzenia lub w karcie informacyjnej chłodziarki.
Dokładne opisanie objawów uszkodzenia oraz podanie czasu od jakiego widoczne są symptomy awarii również ułatwią wstępne określenie rodzaju uszkodzenia oraz orientacyjny kosztu naprawy. Im szybciej zgłosisz się do serwisu tym mniejszy jest koszt naprawy. Zwlekanie ze zgłoszeniem często prowadzi do rozleglejszych awarii, co często wiąże się z większymi kosztami, a niekiedy z wymianą sprzętu.

Nasze inne usługi AGD w Warszawie