Naprawa kuchenek Warszawa


Twoja kuchenka nawaliła w najmniej odpowiedniej chwili i nie wiesz co masz zrobić. Zadzwoń do nas a my postaramy się w możliwie krótkim czasie, wybrnąć ci z tej niewygodnej sytuacji. Wiadomo przecież że kuchnia bez sprawnej kuchenki na wiele się nie przyda. Od wielu lat zajmujemy się naprawą kuchenek elektrycznych i gazowych na terenie Warszawy i w jej okolicach. Nabyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na wykonywanie naprawa w krótkich terminach, zachowując przy tym wysoki standard wykonywanych usług ( solidność, rzetelność) oraz przystępne ceny. Dokonując naprawa używamy wyłącznie markowych części zamiennych zazwyczaj oryginałów.

Zalety naszych usług to:

  • Krótkie terminy realizacji zleceń
  • Konkurencyjne ceny
  • Solidny i doświadczony fachowiec
  • Markowe części do naprawy uszkodzeń
  • Na terenie Warszawy dojazd gratis
  • Gwarancja na części używane podczas naprawy
  • Legalna firma
  • Wystawiamy faktury

Zadzwoń i umów się z fachowcem tel. 22 644 56 78

Naprawiamy kuchenki elektryczne i gazowe większości producentów między innymi:

Amica, AEG, Electrolux, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Smeg, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi.

Rejon naszego działania którym objęty jest dojazd gratis to:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola, Żoliborz.

Naprawa kuchenek Warszawa. MAPA

Najczęstsze usługi wykonywane podczas naprawy kuchenek gazowych i elektrycznych:

Wymiana iskrownika zapalarki
Wymiana dyszy
Wymiana palników po deformacji
Wymiana rusztu


Wymiana przewodu zasilania
Wymiana grzałki – grzałek
Wymiana włącznika


Zgłoszenie uszkodzenia do serwisu:

Podczas zgłaszania uszkodzenie do serwisu należy podać fachowcowi maksymalną ilość informacji dotyczących objawów i przebiegu awarii. Znacznie ułatwi to wstępne stwierdzenie rodzaju uszkodzenia oraz szacunkowy koszt usunięcia usterki. Należy też pamiętać o tym, że szybsze zgłoszenie usterki zazwyczaj wiąże się z niższym kosztem naprawy. Przeciąganie w czasie zgłoszenia małej awarii może skutkować rozleglejszą usterką co wiąże się z większym kosztem za usługę, a często nawet wymianą sprzętu na nowy.

Nasze inne usługi w Warszawie