Naprawa pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, płyt indukcyjnych lub innego sprzętu AGD to często dla użytkowników, temat nie cierpiący zwłoki. Pomoc w usunięciu usterek z tych sprzętów potrzebna jest niemal „od ręki”. Chcesz szybko dotrzeć do fachowca z twojej okolicy zajrzyj do poniższej zakładki może już tam zamieściliśmy jego dane. Fachowcy z niezaleznyserwis.pl to sprawdzeni i doświadczeni serwisanci w swoich dziedzinach.

Niezaleznyserwis.pl dokłada wszelkich starań aby klient był zadowolony z wykonanej usługi. Chcąc uniknąć nieporozumień prosimy o zapoznanie się z dalszą częścią artykułu.

Diagnoza i dojazd są darmowe gdy klient zdecyduje się na naprawę. Podczas gdy klient podejmie decyzję o zaniechaniu naprawy sprzętu, stwierdzenie uszkodzenia jest płatne według cennika montera.

Rola niezaleznyserwis.pl

Niezależnyserwis.pl jest wyłącznie pośrednikiem między klientem a mechanikiem zamieszczającym na nz.pl swoją ofertę usługową. Fachowcy nie są pracownikami serwisu nz.pl.
Niezaleznyserwis.pl nie ponosi odpowiedzialności za pracę mechaników, ich diagnozy, części zamienne i gwarancje oraz kwestie rozliczeniowe.

Staramy się weryfikować rzetelność fachowców i prosimy o opinie na temat usług wykonywanych u Państwa, można to zrobić przez zakładkę kontakt dopisując w tekście kogo opinia dotyczy.

Niezależny serwis AGD Warszawa

Niezależny serwis AGD Kraków

Niezależny serwis AGD Poznań